RN55D1152FBSL
MFR.Part #
RN55D1152FBSL
JLCPCB Part #
C1427641
Description
-65℃~+175℃ 11.5kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors