MKP1841233206
MFR.Part #
MKP1841233206
JLCPCB Part #
C3804822
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 3.3nF 700V、2kV ±20% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS