RN55D1112FB14
MFR.Part #
RN55D1112FB14
JLCPCB Part #
C1394347
Description
-65℃~+175℃ 11.1kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors