RN55D1111FB14
MFR.Part #
RN55D1111FB14
JLCPCB Part #
C1394351
Description
-65℃~+175℃ 1.11kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors