RN55D1105FRE6
MFR.Part #
RN55D1105FRE6
JLCPCB Part #
C1813421
Description
-65℃~+175℃ 11MΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors