RN55D10R0FR36
MFR.Part #
RN55D10R0FR36
JLCPCB Part #
C1765273
Description
-65℃~+175℃ 10Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors