RN55D1000FR36
MFR.Part #
RN55D1000FR36
JLCPCB Part #
C1764964
Description
-65℃~+175℃ 100Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors