RN55D10R0FB14
MFR.Part #
RN55D10R0FB14
JLCPCB Part #
C3425914
Description
-65℃~+175℃ 10Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors