CW0101K250KE73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CW0101K250KE73
JLCPCB Part #
C3407481
Package
Plugin,D9.5xL45.2mm
Description
-65℃~+350℃ 1.25kΩ 13W Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS