RN55D1051FB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55D1051FB14
JLCPCB Part #
C1415190
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 1.05kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors