MAL224665272E3
MFR.Part #
MAL224665272E3
JLCPCB Part #
C5115866
Package
Plugin,D18xL33.5mm
Description
-55℃~+125℃ 1.33A@100Hz 16V 18mm 2700uF 33.5mm 4000hrs@125℃ 7.5mm ±20% 插件,D18xL33.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS