RWR89SR196FRB12
MFR.Part #
RWR89SR196FRB12
JLCPCB Part #
C1459283
Description
-55℃~+250℃ 196mΩ 3W Wirewound Resistor ±1% ±650ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors