RN55C96R5BB14
MFR.Part #
RN55C96R5BB14
JLCPCB Part #
C3383159
Description
-65℃~+175℃ 125mW 96.5Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors