RN55C95R3FB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55C95R3FB14
JLCPCB Part #
C1413968
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 95.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors