Y16246K65000B0W
MFR.Part #
Y16246K65000B0W
JLCPCB Part #
C4205560
Description
-55℃~+150℃ 200mW 6.65kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount