RN55C9310BBSL
MFR.Part #
RN55C9310BBSL
JLCPCB Part #
C1427915
Description
-65℃~+175℃ 125mW 931Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors