BZX85C43-TR
MFR.Part #
BZX85C43-TR
JLCPCB Part #
C6133215
Package
DO-204AL(DO-41)
Description
1.3W 43V 500nA@33V 50Ω DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS