RN55C9200BBSL
MFR.Part #
RN55C9200BBSL
JLCPCB Part #
C1427933
Description
-65℃~+175℃ 125mW 920Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors