RN55C9100FB14
MFR.Part #
RN55C9100FB14
JLCPCB Part #
C1395895
Description
-65℃~+175℃ 125mW 910Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors