RN55C4220CRSL
MFR.Part #
RN55C4220CRSL
JLCPCB Part #
C3411798
Description
-65℃~+175℃ 125mW 422Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors