RN55C9091FB14
MFR.Part #
RN55C9091FB14
JLCPCB Part #
C3559275
Description
-65℃~+175℃ 125mW 9.09kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors