RN55C8762CBSL
MFR.Part #
RN55C8762CBSL
JLCPCB Part #
C1427449
Description
-65℃~+175℃ 125mW 87.6kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors