RN55C8162CBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55C8162CBSL
JLCPCB Part #
C1428131
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 81.6kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors