Y00078K20000T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y00078K20000T9L
JLCPCB Part #
C1478464
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 8.2kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS