RN55C8663FR36
MFR.Part #
RN55C8663FR36
JLCPCB Part #
C1767413
Description
-65℃~+175℃ 125mW 866kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors