RN55C8661FBSL
MFR.Part #
RN55C8661FBSL
JLCPCB Part #
C3484659
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.66kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors