RN55C8560FB14
MFR.Part #
RN55C8560FB14
JLCPCB Part #
C3374518
Description
-65℃~+175℃ 125mW 856Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors