RN55C8760FB14
MFR.Part #
RN55C8760FB14
JLCPCB Part #
C1395740
Description
-65℃~+175℃ 125mW 876Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors