RN55C8451BBSL
MFR.Part #
RN55C8451BBSL
JLCPCB Part #
C3514815
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.45kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors