RN55C8352CRSL
MFR.Part #
RN55C8352CRSL
JLCPCB Part #
C1795193
Description
-65℃~+175℃ 125mW 83.5kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors