RN55C8350FB14
MFR.Part #
RN55C8350FB14
JLCPCB Part #
C3375305
Description
-65℃~+175℃ 125mW 835Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors