RN55C81R6BRSL
MFR.Part #
RN55C81R6BRSL
JLCPCB Part #
C1797557
Description
-65℃~+175℃ 125mW 81.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors