CMF5530K900DHRE
MFR.Part #
CMF5530K900DHRE
JLCPCB Part #
C1776642
Description
-55℃~+175℃ 30.9kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors