RN55C7961DB14
MFR.Part #
RN55C7961DB14
JLCPCB Part #
C3550422
Description
-65℃~+175℃ 125mW 7.96kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors