RN55C2871FR36
MFR.Part #
RN55C2871FR36
JLCPCB Part #
C1766663
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors