RN55C75R0BRSL
MFR.Part #
RN55C75R0BRSL
JLCPCB Part #
C1797598
Description
-65℃~+175℃ 125mW 75Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors