RN55C7590BRSL
MFR.Part #
RN55C7590BRSL
JLCPCB Part #
C3485459
Description
-65℃~+175℃ 125mW 759Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors