RN55C7502CRSL
MFR.Part #
RN55C7502CRSL
JLCPCB Part #
C3385574
Description
-65℃~+175℃ 125mW 75kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors