RN55C73R2FRE6
MFR.Part #
RN55C73R2FRE6
JLCPCB Part #
C1771852
Description
-65℃~+175℃ 125mW 73.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors