TNPW040220K0DETD
MFR.Part #
TNPW040220K0DETD
JLCPCB Part #
C2136977
Description
-55℃~+125℃ 20kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount