RN55C7322FBSL
MFR.Part #
RN55C7322FBSL
JLCPCB Part #
C1428079
Description
-65℃~+175℃ 125mW 73.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors