RN55C7152FBSL
MFR.Part #
RN55C7152FBSL
JLCPCB Part #
C1428298
Description
-65℃~+175℃ 125mW 71.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors