RN55C6983FRSL
MFR.Part #
RN55C6983FRSL
JLCPCB Part #
C1783004
Description
-65℃~+175℃ 125mW 698kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors