RN55C6980DRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55C6980DRE6
JLCPCB Part #
C3412157
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 698Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors