RN55C6902BBSL
MFR.Part #
RN55C6902BBSL
JLCPCB Part #
C1427740
Description
-65℃~+175℃ 125mW 69kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors