RN55C6641DRE6
MFR.Part #
RN55C6641DRE6
JLCPCB Part #
C1778267
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.64kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors