RN55C6490FR36
MFR.Part #
RN55C6490FR36
JLCPCB Part #
C1766870
Description
-65℃~+175℃ 125mW 649Ω Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors