RN55C63R4BBSL
MFR.Part #
RN55C63R4BBSL
JLCPCB Part #
C3486533
Description
-65℃~+175℃ 125mW 63.4Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors