RN55C6342FRE6
MFR.Part #
RN55C6342FRE6
JLCPCB Part #
C1772108
Description
-65℃~+175℃ 125mW 63.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors