RN55C6340BBSL
MFR.Part #
RN55C6340BBSL
JLCPCB Part #
C1432746
Description
-65℃~+175℃ 125mW 634Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors